درمانگاه تخصصی بیمارستان بندرانزلی  واقع  در طبقه هم کف بیمارستان ،روزانه با میانگین پذیرش110  بیمار  (در سال 99 ، 12994 بیمار جهت ویزیت متخصصین به این مرکز درمانی مراجعه نمودند)با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا ، آماده ارائه خدمات به  مراجعه کنندگان این درمانگاه می باشد.

این درمانگاه از مهر سال 99 بصورت متمرکز شده (ادغام  بخش های  اکو و تست ورزش ، اندوسکوپی-کولونوسکوپی و سایر درمانگاه ها) و از آذر سال99 درمانگاه تخصصی بیمارستان در شیفت عصر نیز فعال گردید.

با توجه به افزایش روز افزون بیماران مبتلا به پرفشاری خون و دیابت در شهرستان، با پیگیری های انجام شده درمانگاه NCD  (بیماری های غیر واگیر)  در این مرکز ساماندهی شده که مجموعا درسال99برای1200 بیمار دیابتی و  مبتلا به پر فشاری خون پرونده تشکیل و در سامانه معاونت درمان ثبت شده است. این بیماران تحت آموزش های منظم و هفتگی در زمینه نحوه صحیح مصرف دارو و رژیم درمانی  قرار می گیرند.

درمانگاه های فعال بیمارستان در شیفت های صبح و عصر :

فوق تخصص گوارش بالغین و اطفال – داخلی – زنان و زایمان – ارتوپدی – ارولوژی – چشم پزشکی – قلب و عروق – نورولوژی ( داخلی مغز و اعصاب )– اعصاب و روان – جراحی مغز و اعصاب – کودکان – جراحی عمومی – عفونی – انکولوژی و رادیوتراپی - مشاوره تغذیه

آخرین بروز رسانی : 22 اردیبهشت 1401